لطفاً برای بیمه شخص ثالث ماشینتون پوشش مالی پایین نگیرید !!!!

خانم بیمه ماشینم را با کمترین قیمت بزن !!! هر چقدر میتونی قیمت بیمه را بیارید پایین !!!  پوشش بیمه برام اهمیتی نداره چون می خوام ماشینمو بفروشم !!! اینا حرف هایی هستند که هر روز خیلی از کارشناس های بیمه ای از زبان مشتریان میشنوند و دلیلش هم اینه که شاید اون کسی که این حرف را میزنه از عواقبش اطلاع درستی نداره.

حداقل پوشش خسارت مالی بیمه شخص ثالث 

 

طبق قانون بیمه شخص ثالث حداقل و یا کف پوشش خسارت مالی دو و نیم درصد دیه ماه حرام اون ساله.  برای مثال تو سال ۱۴۰۱ که دیه ماه حرام ۸۰۰ میلیونه حداقل مبلغ پوشش خسارت مالی میشه ۲۰ میلیون . یعنی شما کمتر از این مبلغ نمیتونی پوشش مالی برای بیمه شخص ثالث ماشینت بگیری. خرید پوشش خسارت مالی بیشتر از ۲۰ میلیون به اختیار و انتخاب خود شماست.  

اگه پوشش مالی رو پایین بزنم چی میشه؟


حالا تصور کنید توی یک تصادف به ماشین ماشین گرون قیمت زدید یا به چند تا ماشین خسارت وارد کردین یا شاید توی یک تصادف از بد روزکار به یک کامیون مقصر شدید و بار اون کامیون آسیب جدی دیده و حالا باید هم خسارت ماشین طرف را پرداخت بشه و هم خسارت بار اون را  . به نظرتون اگر سقف پوشش مالی بیمه ماشین تون 20 میلیون باشه  میتونید این خسارتها را جبران کنید . قطعاً نه در این صورت باید طبق قانون مابه التفاوت خسارت رو از خودتون پرداخت کنید.

"
"

حداکثر چقدر میتونیم پوشش مالی شخص ثالث رو بالا بزنیم؟ 

 الان شرکت های بیمه تا 20 و حتی 30 برابر مبلغ حداقل تعیین شده میتونن به شما پوشش خسارت مالی بدن نگران بالا رفتن مبلغ حق بیمه نباشید ارزششو داره یه مقدار اضافه تر پرداخت میکنیم بهتره از اینه که تا در زمان تصادف به چه کنم چه کنم بیفتیم دیگه اون موقع کار از کار گذشته و نمیشه کاری کرد. تجربه چندین و چند ساله ما توی بیمه میگه در حد توانتون بیمه نامه رو کامل بگیرید تا موقع حادثه خیالتون راحت باشه.

 

اگر هم خواستید بدونید قیمت بیمه شخص ثالثتون  با پوشش مالی بالا چقدر میشه خیلی راحت می تونید از فرم پایین استعلام بگیرید.