1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی

بیمه اگر برگزارکننده یا مدیر تورهای مسافرتی هستید، بیمه مسئولیت تورهای مسافرتی برای شما بسیار حیاتی است. این نوع بیمه شما را در مقابل مسئولیت‌های حقوقی و خسارات ناشی از فعالیت‌های تورها و آژانس‌های مسافرتی در حین تورها محافظت می‌کند.

بیمه مسئولیت مناسب برای تمامی مشاغل و کارفرمایانی است که در زیرمجموعه‌های خود افرادی را استخدام می‌کنند. این نوع بیمه شاخه‌های مختلفی دارد و یکی از این شاخه‌ها مربوط به صنعت گردشگری است.

بیمه مسئولیت مدیران آژانس‌های مسافرتی و برگزارکنندگان تورهای داخلی را پوشش می‌دهد. با خرید این بیمه، شرکت بیمه متعهد است که در صورت وقوع حادثه برای بیمه‌شده و خسارت‌های جانی، پوشش زیر را تا سقف تعیین شده به آن فرد ارائه کند:

۱. فوت: در صورت وفات بیمه‌شده، مبلغ تعیین شده به وراثان یا بنا به توافق قبلی پرداخت می‌شود.

۲. نقص عضو: در صورت بروز نقص عضو در اثر حادثه، هزینه‌های مربوط به درمان، ترمیم و توانبخشی بیمه‌شده تا سقف تعیین شده توسط بیمه شرکت می‌شود.

۳. هزینه‌های پزشکی: این بخش شامل هزینه‌های پزشکی بیمه‌شده برای درمان و مراقبت پس از حادثه است و تا سقف مشخص شده توسط بیمه پوشش داده می‌شود.

بیمه مسئولیت برای مدیران آژانس‌های مسافرتی و برگزارکنندگان تورهای داخلی، در صورت وقوع حوادث ناگوار، به آنها اطمینان می‌دهد که هزینه‌های مربوط به خسارات جانی و مالی را پوشش می‌دهد.

شما برای خرید سریع و آنلاین این بیمه نامه از لینک بالا تعداد مسافرین و پوشش های درخواستی خود را ثبت کرده و استعلام قیمت کنید . بیمه ی شما در کوتاهترین زمان ممکن صادر خواهد شد .