بیمه بدنه چیست؟

بیمه بدنه، پس از شخص ثالث، مهمترین بیمه خودرو محسوب می شود. در این نوع بیمه، خسارت های وارد شده به بدنه و اموال  اتومبیل جبران می شوند. این خطرات میتواند شامل تصادف ، واژگونی ، آتش سوزی و حتی سرقت شود.  بیمه بدنه خودرو، اجباری نیست؛ اما پوشش های متنوعی دارد. به همین دلیل افراد زیادی متقاضی خرید آن هستند. شرکت های مختلفی این بیمه را ارائه می دهند که یکی از آن ها، شرکت بیمه پارسیان است.

همچنین شما میتوانید با استفاده از سایت بیمه جم استعلام قیمت بیمه بدنه ی خود را انجام داده و به راحتی و با خیال جم خرید نمایید. 

پوشش های اصلی بیمه بدنه

 پوشش های اصلی بیمه بدنه عبارتند از 

 _ تصادف با خودرو های دیگر و یا جسم متحرک و یا ثابت 

 _ آتش سوزی ، صاعقه ، انفجار ، سقوط ، واژگونی 

 _ سرقت کلی خودرو 

 _ خسارت وارد شده در جریان نجات یا انتقال خودرو خسارت دیده

پوشش های اضافی بیمه بدنه 

همچنين شما با خريد پوشش هاي اضافي مي توانيد خطرات (سرقت جزئي قطعات و لوازم، شكست شيشه، سيل، زلزله، آتشفشان، طوفان، تگرگ و گردباد، هزينه اياب و ذهاب، پاشيده شدن مواد شيميايي و اسيدي، نوسانات قيمت ) را نيز در بيمه بدنه پوشش دهيد.

 

استعلام قیمت بیمه بدنه

قیمت بیمه بدنه نرخ مشخصی ندارد. قیمت پایه بیمه بدنه به ارزش روز خودرو بستگی دارد. همچنین قیمت پوشش‌های بیمه بدنه در شرکت‌های بیمه متفاوت است. بهترین راه برای اطلاع از قیمت بیمه بدنه، استعلام بیمه بدنه از بیمه جم  است.

 

 

خرید بیمه بدنه آنلاین از سایت بیمه جم 

شما با استعلام از سایت بیمه جم به راحتی می‌توانید از تمامی تخفیف‌های ارائه شده اطلاع داشته باشید و خرید بیمه بدنه با بهترین قیمت را سریع و ساده انجام دهید.

 

 

 

استعلام خرید بیمه بدنه پارسیان                                                           

1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی