بیمه آتش سوزی چیست؟ 

آتش سوزي يکي از شايع ترين خطرهاست که مي تواند در زماني کوتاه سرمايه هاي شهروندان، بنگاه هاي اقتصادي ، تجاري، انواع تأسيسات و فعاليت ها را نابود و حاصل يک عمر تلاش انسان ها را بر باد دهد.

اقدامات پيشگيرانه هر چند در کاهش وقوع حادثه و جلوگيري از گسترش ابعاد خسارت مؤثر است ولي تجربه نشان داده است که حتي معظم ترين مؤسسات با بهره گيري از پيشرفته ترين تجهيزات ايمني نيز در برابر آتش سوزي از امنيت کامل برخوردار نيستند و در صورت بروز حادثه براي بازسازي موارد آسيب ديده با مشکلات جدي مواجه اند.

بيمه نامه آتش سوزي تکيه گاهي استوار و پشتيباني قابل اعتماد براي بيمه گزاران و وسيله اي مطمئن براي جبران خسارات ناشي از آتش سوزي و انفجار و صاعقه و نيز خطر هاي ديگري است که مي تواند در اين بيمه نامه تحت پوشش قرار گيرد. 

شما با خرید بیمه آتش‌سوزی محل زندگی و کار خود را در برابر حوادثی همچون آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار بیمه کنید تا در صورتی که این حوادث برای شما اتفاق افتاد، بیمه خسارت‌های مالی را تا حد زیادی جبران کند.

سیل و طغیان آب، زلزله، طوفان و تند باد، سقوط بهمن، سقوط هواپیما و هلیکوپتر، ترکیدگی لوله‌های آب، ضایعات ناشی از برف و باران، سرقت با شکست حرز، شکست شیشه، نشست، ریزش و رانش زمین، برخورد اجسام خارجی، انفجار ظروف تحت فشار صنعتی و چندین خطر اضافی دیگر نیز جزو پوشش های اضافی بیمه ی آتش سوزی است . 

انواع بیمه آتش سوزی 

_ بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

_ بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی

_ بیمه آتش سوزی مراکز غیر صنعتی

 

خسارت و هزينه هاي قابل تامين در بيمه نامه هاي آتش سوزي

۱- خسارتهاي مستقيم ناشي ازخطرات تحت پوشش
۲- خسارت و هزينه هاي ناشي از اقدامات لازم كه به منظور جلوگيري از توسعه خسارت از طرف بيمه گذار صورت مي گيرد.
۳- هزينه هاي ناشي از نقل مكان ضروري مورد بيمه و يا خسارت ناشي از اينگونه عمليات كه به منظور نجات كالاي مورد بيمه صورت پذيرفته باشد.

روش خرید بیمه نامه آتش سوزی 

 

شما با خرید بیمه آتش سوزی از وبسایت بیمه جم می توانید به سادگی پوشش ها و قیمت بیمه آتش سوزی را مقایسه و به سادگی و در کوتاهترین زمان بیمه آتش سوزی مورد نظرتان را تهیه کنید.کافیست روی لینک زیر کلیک کنید و بیمه مورد نظرتون رو سفارش بدهید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک خرید بیمه آتش سوزی 

1

وارد کردن اطلاعات

2

مقایسه و انتخاب

3

تکمیل مشخصات

4

تایید و پرداخت نهایی