اگر بیمه بدنه نداری پس حتما

یک آدم ثروتمند با حساب بانکی پر از پول هستی!!!

شاید این جمله یک مقدار عجیب باشه ولی واقعیت اینه که جامعه ما دچار یک تورم و گرانی بی حساب و کتاب شده و هر مساله ای بخواد ما را از روال عادی زندگی خارج بکنه می تونه توی این شرایط برامون سخت و دردناک باشه. حوادث و اتفاقات هم قابل پیش بینی نیستند و هر لحظه سلامت خودمون و اموالمون تحت خطرند. پس عقل و منطق حکم می کنه که علاج واقعه را قبل از وقوع بیاندیشیم.

شاید شما هم با آدمهایی مواجه شده باشید که بعد از یک اتفاق و یا حادثه مدام خودشان را سرزنش می کنند که چرا فلان کار را نکردم . اگر اون کار را می کردم الان وضعیتم این نبود و از این حرفا !!!!

این افراد همانهایی هستند نگاه آینده نگری نداشته اند و امروز چوب این بی فکری خود را می خورند.

 

چرا باید ماشینم را بیمه بدنه کنم؟!!!

ماشین یکی از اموال پر ریسک محسوب میشه چون که هر لحظه بخاطر دلایل مختلفی از جمله بی احتیاطی خودمان و یا یک بی احتیاطی رانندگان روبرو ، مشکلات و ایرادات جاده ها و خیابانها ، شرایط آب و هوا و یخبندان ها و حتی ایراد فنی ماشین ها احتمال تصادف وجود داره

 

یک تصادف گران قیمت!!!

خوب حالا فرض کنیم ماشین ما که از چند صد میلیون تا چند میلیارد قیمت داره به یکی از دلایلی که اشاره کردیم دچار حادثه بشود. چشمتان روز بد نبیند تازه داستان شروع میشه قیمت های عجیب و غریب قطعات خودرو و اجرت تعمیرکارهای مختلف خودرو شما را شکه می کنه. خوب البته فروشنده قطعات خودرو و یا اون تعمیرکار هم توی همین جامعه زندگی میکنه و اون هم هزینه های خودش را داره!!!!

اینجاست که میگم اگر بیمه بدنه ندارید باید حساب بانکی پر پولی داشته باشید. اگر بخواهید یک گلگیر ساده یک ماشین ارزون قیمت ( منظورم اصلا پراید نیست ها اون که خیلی گرونه !!! ) را تعویض کنید با هزینه رنگ و اجرت نقاش و صافکار زیر 2 تا 3 میلیون در نمیاد الان اگه ماشین مونتاژی یا وارداتی باشته دیگه وا ویلا.

انشاله که هیچوقت هیچ حادثه ای نباشه و همیشه در کمال آرامش زندگی کنید. ولی اینو بدونیم که بیمه برای همین روزهاست. شما با خرید بیمه هزینه غیرقابل پیش بینی یک خسارت را با پرداخت یک مبلغ مشخص به هزینه منطقی و قابل هضم تبدیل می کنید.

 

بیمه جم راهکاری برای خرید آسان بیمه بدنه

این سایتی که الان داخل اش هستید سایت بیمه جم است . بیمه جم متعلق به یکی از قدیمیترین نمایندگی های بیمه پارسیان استان البرز و فردیس است. شما می تونید توی سایت بیمه جم خیلی راحت قیمت بیمه بدنه ماشینت را با هر پوششی که دوست داری محاسبه کنی و حتی از اونجا ثبت سفارش را انجام بدی. پس فرصت را از دست نده. شاید یک حکمتی داره که امروز این پیام ما به شما رسیده تا یک روزی از اینکه به این پیام توجه کردی حس خوبی داشته باشی.

 

همین الان قیمت بگیرید

راستی میخوای بدونی قیمت بیمه بدنه ماشین ات چقدر در میاد کاری نداره این فرم پایین صفحه را تکمیل بکنی توی عرض چند ثانیه قیمت را در میارید.

 

 

"
"